Podaruj krew Rodakom!

obraz 077Tuż przed Świętem Niepodległości w sobotę, 10 listopada Caritas Polska w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu organizuje akcję zbiórki krwi dla chorych.

Jak w poprzednich akcjach ambulans warszawskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które jest jednym z partnerów prowadzonej przez Caritas w Polsce kampanii społecznej „Podaruj Kroplę Miłości” zachęcającej do honorowego krwiodawstwa będzie stał przed kościołem św. Anny w godzinach od 12.00 do 16.00.

Zapraszamy honorowych dawców krwi oraz wszystkich tych, którzy chcieliby po raz pierwszy ofiarować krew chorym.

Krew ratuje życie i jest jednym z najcenniejszych darów ofiarowanych drugiemu człowiekowi. Podarujmy tego dnia cząstkę siebie innym.

Podaruj kroplę miłości, jest potrzebna innym!

Ten artykuł dotyczy programu: Podaruj Kroplę Miłości